Ofertă acceptată Cumpărare directă

PESTI VII ACVARIU

Număr anunț
DA40370481
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
PACHIPET SRL (CUI RO26869636)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,18 RON
Valoare atribuită
1.099,18 RON
Data publicării
12.05.2026 12:40
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,18 RON

din 1.099,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.