Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flucovim 150 mg +LARIDEP SPRAY+GAVISCON +METAMIZOL KALCEKS 500 +Pentoxifilin 100 mg

Număr anunț
DA40337093
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,96 RON
Valoare atribuită
1.368,96 RON
Data publicării
07.05.2026 12:23
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,96 RON

din 1.368,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.