Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE, flacon ECOFLAC PLUS 500 ml 3642532

Număr anunț
DA40360924
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.787 RON
Valoare atribuită
3.787 RON
Data publicării
11.05.2026 14:07
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.787 RON

din 3.787 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.