Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 31,6% sub estimat

Vidas ATPO

Număr anunț
DA40360462
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.866 RON
Valoare atribuită
3.329,58 RON 31,6% sub estimat
Data publicării
11.05.2026 13:50
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.329,58 RON

din 4.866 RON estimat 31,6%

Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 1.536,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.