Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAQSIMI 3 MG PULB NAZALA UNIDOZA CT*1 FL AMPHASTAR
- Număr anunț
- DA40349957
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Evaluare,Terapie,Educatie Medicala Specifica si Recup pentru Copii si Tineri "Cristian Serban" Buzias (CUI 11302934)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.178,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.178,24 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 13:48
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.178,24 RON
din 1.178,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro