Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FUCIDIN H + HIDROCORTIZON ZENTIVA 19,6+MEROPENEM +NITROMINT 2,6+OMEPRAZOL ZENTIVA 20 MG+
- Număr anunț
- DA40335908
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.419,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.419,60 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 11:38
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.419,60 RON
din 1.419,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro