Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA, Registru A4, Folie protectie, Hartie copiator A4,Lipici, pasta corectoare, CAPSE 24

Număr anunț
DA40362953
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,03 RON
Valoare atribuită
272,03 RON
Data publicării
11.05.2026 15:41
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,03 RON

din 272,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.