Ofertă acceptată
Cumpărare directă
227-35008-01 Deactivated Liner for Splitless (5 pcs)
- Număr anunț
- DA40363738
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- ATU 18379608 Shimadzu Handelsgesellschaft mbH
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285 RON
- Valoare atribuită
- 1.285 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 07:16
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.285 RON
din 1.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro