Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere tobogane eneiment 1 iunie

Număr anunț
DA40366723
Autoritate contractantă
COMUNA BATAR (CUI 4738419)
Furnizor / câștigător
FUNNY JOY MAGIC S.R.L. (CUI 41662560)
Cod CPV
37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
12.05.2026 10:24
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.