Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse optic wireless 8 butoane rezolutie 8000 dpi
- Număr anunț
- DA40365121
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,18 RON
- Valoare atribuită
- 537,18 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 09:20
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,18 RON
din 537,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro