Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun living

Număr anunț
DA40371720
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfantul Gheorghe (CUI 4323411)
Furnizor / câștigător
IANUS COM SRL (CUI 3934581)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.628 RON
Valoare atribuită
2.628 RON
Data publicării
12.05.2026 13:30
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.628 RON

din 2.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.