Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie- Confectionare rolete

Număr anunț
DA40363932
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
SWERO CO SRL (CUI RO4636729)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.595 RON
Valoare atribuită
18.595 RON
Data publicării
12.05.2026 08:01
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.595 RON

din 18.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.