Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZERTIFIKAT MICROSF. CERAMICESATIN
- Număr anunț
- DA40362539
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,49 RON
- Valoare atribuită
- 121,49 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 15:17
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,49 RON
din 121,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro