Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie - Confectionare rolete
- Număr anunț
- DA40359305
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
- Furnizor / câștigător
- SWERO CO SRL (CUI RO4636729)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.500 RON
- Valoare finală
- 22.500 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 13:04
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.