Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASABELLA EMAIL 0.75, DILUANT 5070 0.9L, PENSULA 60MM, COLORLUX SPRAY

Număr anunț
DA40372890
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
KAY TRADING SRL (CUI RO6847749)
Cod CPV
44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,77 RON
Valoare atribuită
463,77 RON
Data publicării
12.05.2026 14:16
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,77 RON

din 463,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.