Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET ANTIEFR. IN COLT,2 SISTEME PURJARE SI SUPAPA SENS

Număr anunț
DA40372816
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.558 RON
Valoare atribuită
12.558 RON
Data publicării
12.05.2026 14:13
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.558 RON

din 12.558 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.