Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INSTALATII

Număr anunț
DA40372423
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529,03 RON
Valoare atribuită
1.529,03 RON
Data publicării
12.05.2026 13:56
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.529,03 RON

din 1.529,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.