Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA LANT 3/8" 1,5MM STIHL

Număr anunț
DA40370902
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
MATIX POWER S.R.L. (CUI RO18515069)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.461,16 RON
Valoare atribuită
1.461,16 RON
Data publicării
12.05.2026 12:57
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.461,16 RON

din 1.461,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.