Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 15 surubelnite precizie Bosch 1600A039J4, geanta textila 1600A039J4
- Număr anunț
- DA40370023
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,35 RON
- Valoare atribuită
- 117,35 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 12:20
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,35 RON
din 117,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro