Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de curatare exterioara a cladirilor cu laser - imobilul din Str. Aurel Lazăr, Nr. 3
- Număr anunț
- DA40368937
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
- Furnizor / câștigător
- DUCOVAL APE SRL (CUI 26687120)
- Cod CPV
- 45452000-0 · Lucrari de curatare exterioara a cladirilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.251,40 RON
- Valoare atribuită
- 28.251,40 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 11:41
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.251,40 RON
din 28.251,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro