Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE DISCURI DE FRANA + RULMENTI TRANSMISIE FINALA

Număr anunț
DA40371040
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMERCIALA UTILITATI PUBLICE BRAN SRL (CUI RO28046318)
Furnizor / câștigător
DOCTOR DE FIARE S.R.L. (CUI RO42904360)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.643,93 RON
Valoare atribuită
8.643,93 RON
Data publicării
12.05.2026 13:02
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.643,93 RON

din 8.643,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.