Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sigma MC-11 - inel adaptor Canon EF - Sony E
- Număr anunț
- DA40370987
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.115,69 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 13:00
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.115,69 RON
din 1.115,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro