Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de contabilitate-buget-plății- salarizare - Institutie Publica

Număr anunț
DA40363167
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (GIURGIU) (CUI 14751296)
Furnizor / câștigător
AFI STRATEGIC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 52749051)
Cod CPV
79200000-6 · Servicii de contabilitate, servicii de audit si servicii fiscale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.000 RON
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
11.05.2026 15:56
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON

din 51.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.