Ofertă acceptată Cumpărare directă

KEYTRUDA 25MG/ML CONC. PT. SOLV. PERF 100MG* FL 4ML

Număr anunț
DA40369846
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.405,56 RON
Valoare atribuită
43.405,56 RON
Data publicării
12.05.2026 12:12
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.405,56 RON

din 43.405,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.