Ofertă acceptată Cumpărare directă

OPDIVO 10MG/ML CONC PT SOL PERF FL* 10ML

Număr anunț
DA40369947
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.594,90 RON
Valoare atribuită
49.594,90 RON
Data publicării
12.05.2026 12:16
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.594,90 RON

din 49.594,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.