Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET MULCI

Număr anunț
DA40373248
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03417000-6 · Aschii de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.111,57 RON
Valoare finală
19.111,57 RON
Data publicării
12.05.2026 14:32
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.