Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTR RCBO 1P+N AC 30mA C16A EZ9D32616

Număr anunț
DA40381724
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,04 RON
Valoare atribuită
95,04 RON
Data publicării
13.05.2026 12:27
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,04 RON

din 95,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.