Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELASTOPOR - Plasture elastic adeziv pentru fixare suport de material netesut tip OMNIFIX 20 x10 M

Număr anunț
DA40381162
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,10 RON
Valoare atribuită
464,10 RON
Data publicării
13.05.2026 12:02
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,10 RON

din 464,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.