Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasture pe suport de material netesut, 5 cm x 10 m, tip Omnifix / BANDA ADEZIVA ELASTICA
- Număr anunț
- DA40376430
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34,50 RON
- Valoare atribuită
- 34,50 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 09:00
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34,50 RON
din 34,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro