Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set aspiratie chirurgicala cu maner Yankauer/ Sonde aspiratie Yankauer cu tub conector de 3,6 m
- Număr anunț
- DA40375299
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.035 RON
- Valoare atribuită
- 10.035 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 20:02
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.035 RON
din 10.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro