Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa Latex VDRL Sifilis-kit 500 teste(controale incluse) DDS Diagnostic CEL MAI MIC PRET SEAP !
- Număr anunț
- DA40355011
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190,70 RON
- Valoare atribuită
- 190,70 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 10:35
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190,70 RON
din 190,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro