Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NESTLE NAN 2 OPTIPRO CT*400G,NESTLE NAN 1 OPTIPRO CT*400G
- Număr anunț
- DA40372965
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 14:19
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro