Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet bacanie luminita

Număr anunț
DA40379484
Autoritate contractantă
GRADINITA LUMINITA (CUI 4837870)
Furnizor / câștigător
HOLDA COM SRL (CUI 4417745)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,41 RON
Valoare atribuită
405,41 RON
Data publicării
13.05.2026 10:58
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,41 RON

din 405,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.