Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP Autoturisme/Autoutilitara >3.5T
- Număr anunț
- DA40373306
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- SOFNIC GARAGE S.R.L. (CUI 46332660)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,52 RON
- Valoare atribuită
- 578,52 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 14:34
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578,52 RON
din 578,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro