Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole de fierarie pentru Talcioc

Număr anunț
DA40352372
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.053,80 RON
Valoare atribuită
3.053,80 RON
Data publicării
11.05.2026 08:36
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.053,80 RON

din 3.053,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.