Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga pungi din plastic alimentare 2kg 2 kg 100 buc bucati / rola

Număr anunț
DA40364184
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,50 RON
Valoare atribuită
364,50 RON
Data publicării
12.05.2026 08:28
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 07:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,50 RON

din 364,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.