Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE/REPARATII
- Număr anunț
- DA40378849
- Autoritate contractantă
- URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.429,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.429,45 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 10:34
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.429,45 RON
din 5.429,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro