Ofertă acceptată Cumpărare directă

Huse sterile pentru sonda ecografica - EZCover Probe Set w/Gel 15x61 PCG15061

Număr anunț
DA40372194
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
38519660-0 · Huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
12.05.2026 13:47
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.