Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie vascoelastica Aurovisc 2% 2ml metilceluloza/Cartus Injector/Betigase absorbante

Număr anunț
DA40368887
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
KEMBLI-MED SRL (CUI RO10511100)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115 RON
Valoare atribuită
5.115 RON
Data publicării
12.05.2026 11:40
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.115 RON

din 5.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.