Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ventilator Perete Ov 2E 300
- Număr anunț
- DA40362711
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42522000-1 · Alte ventilatoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492,12 RON
- Valoare finală
- 492,12 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 15:26
- Data finalizării
- 13.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.