Atribuită Cumpărare directă

Servicii de catering

Număr anunț
DA34983743
Autoritate contractantă
Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
Furnizor / câștigător
THE ONE RIDESHARING S.R.L. (CUI 44990848)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.725 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.725 RON