Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrozi ecg tip ventuza / ventuze ekg / electrozi precordiali
- Număr anunț
- DA40363960
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,98 RON
- Valoare atribuită
- 435,98 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 08:06
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435,98 RON
din 435,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro