Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEXANE 8000 UI (80MG)/0,8ML SOL INJ SPR CT*6SPR*0,8ML (ENOXAPARINUM)

Număr anunț
DA40375622
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.743,20 RON
Valoare atribuită
1.743,20 RON
Data publicării
13.05.2026 08:00
Termen limită
18.05.2026 17:00
Data finalizării
13.05.2026 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.743,20 RON

din 1.743,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.