Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clorura De Sodiu 9 mg/ml x 250 ml x 10 sol. perf.
- Număr anunț
- DA40346043
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136,44 RON
- Valoare atribuită
- 136,44 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 10:48
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,44 RON
din 136,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro