Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cursuri de baza Neurofeedback ILF SAT si Avansat
- Număr anunț
- DA40379987
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- NEUROWELLNESS S.R.L. (CUI RO40341260)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.714,53 RON
- Valoare atribuită
- 12.714,53 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 11:18
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.714,53 RON
din 12.714,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro