Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere a instalatiei frigorifice
- Număr anunț
- DA40375387
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (SCDVV) IASI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO3418718)
- Furnizor / câștigător
- GIURGICA INSTALATII S.R.L. (CUI RO46734447)
- Cod CPV
- 45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.609 RON
- Valoare atribuită
- 11.609 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 06:52
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.609 RON
din 11.609 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro