Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare metrologică cântare ACFN - CRSS Barbara Stamm Patraveni
- Număr anunț
- DA40362620
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,36 RON
- Valoare atribuită
- 339,36 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 15:22
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
339,36 RON
din 339,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro