Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rivanol 0.1% x 1000ml (flacon cu picurator)
- Număr anunț
- DA40374348
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
- Cod CPV
- 33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 15:24
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270 RON
din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro