Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,5% sub estimat
TULPINA REFERINTA BK (MYCOBACTERIUM TUBERCULOSIS -ATCC 25177)
- Număr anunț
- DA40369372
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.281 RON
- Valoare atribuită
- 851,75 RON 33,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.05.2026 11:56
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
851,75 RON
din 1.281 RON estimat
33,5%
Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 429,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.