Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator retea Samsung Super Fast Charger Adapter 45W, USB Type-C, Low Standby, cablu Type-C (5A),
- Număr anunț
- DA40378423
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,14 RON
- Valoare atribuită
- 378,14 RON
- Data publicării
- 13.05.2026 10:19
- Termen limită
- 18.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,14 RON
din 378,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro